LAJMI I FUNDIT:

Toure largohet nga City

Toure largohet nga City

Agjenti i Yaya Toure, Dimitri Seluk, komentoi zërat për të ardhmen e klientit të tij te Manchester City.

Skuadra angleze nuk i ka ofruar rinovimin e kontratës, pasi mesfushori mesa duket nuk bënë pjesë në planet e trajnerit të ardhshëm, Pep Guardiola.


Seluk pohoi se 32-vjeçari ka dhënë gjithçka për Citizens, por situata që po kalon në Etihad nuk është aspak e këndshme.

Sipas The Sun, Bayern Munich, Monaco, Inter dhe PSG duan shërbimet e Toure.

Në trend Sport

Më shumë

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori