LAJMI I FUNDIT:

Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell

Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell
(Foto: Rex/Shutterstock)

Tom Cruise e ka ndërprerë për herë të dytë lidhjen me aktoren Hayley Atwell nga “Mission: Impossible”.

Çifti që e filloi lidhjen në vitin 2020 pas takimit në xhirime, u ndanë shtatorin e kaluar, por më pas rinovuan romancën e tyre.

Vetëm disa ditë para ndarjes, Hayley ishte me Tomin në premierën e “Top Gun”, ndërsa burimet kanë thënë për The Sun se ajo ishte atje thjesht për ta mbështetur aktorin. Dhe tash është bërë e ditur janë ndarë përgjithmonë.

(Foto: Instagram/wellhayley/AP)

“Marrëdhënia e Tom dhe Hayley ishte e sinqertë. Pavarësisht thashethemeve për të kundërtën, ata nuk ishin kurrë bashkë vetëm para kamerës. Fatkeqësisht, ata dështuan”, ka thënë një burim.

Tom Cruise përflitet për një romancë dashurie me Hayley Atwell
Lexo po ashtu Tom Cruise përflitet për një romancë dashurie me Hayley Atwell

Ata shkuan mirë dhe kishin kimi fantastike, prandaj në vitin e kaluar vendosën t’i jepnin një tjetër shans lidhjes së tyre që siç duket nuk ka funksionuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Magazina
Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Magazina
Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Magazina
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Magazina
Kalo në kategori