LAJMI I FUNDIT:

Tifozët këndojnë emrin e Messit gjatë El Clasico saudite – kamerat kapin reagimin e Ronaldos

Tifozët këndojnë emrin e Messit gjatë El Clasico saudite – kamerat kapin reagimin e Ronaldos

Ishte 0-0 në pjesën e parë mes gjigantëve saudit Al Hilal dhe Al Nassr.

Teksa lojtarët po shkonin drejt tunelit, tifozët e mikpritësve brohoritnin emrin e Lionel Messit.


Herën e mëparshme që ndodhi kjo, ylli portugez nuk e pranoi edhe aq mirë, por kësaj here e kontrolli veten.

Ronaldon e 'lëshojnë nervat' kur tifozët kundërshtarë filluan të thërrasin emrin e Messit
Lexo po ashtu Ronaldon e 'lëshojnë nervat' kur tifozët kundërshtarë filluan të thërrasin emrin e Messit

Narcizmi i portugezit sigurisht që nuk ndihmoi pasi Al Nassr pranoi tri gola pas pushimit, duke humbur derbin 3-0.

Për më tepër, Al Hilal tani është 7 pikë përpara ekipit të Ronaldos në tabelën e ligës. Të dy skuadrat aktualisht janë përkatësisht të parat dhe të dytat. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Para El Clasicos - raportohet se lojtarët e Barcelonës

Para El Clasicos - raportohet se lojtarët e Barcelonës "janë dorëzuar"

La Liga
Notat e lojtarëve, Man City 1-1 Real Madrid: Lunin heroi i mbretërve

Notat e lojtarëve, Man City 1-1 Real Madrid: Lunin heroi i mbretërve

Liga e Kampionëve
“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

Liga e Kampionëve
Parashikimi i 'çmendur' i Jose Mourinhos për fundin e Ligës Premier po del i saktë

Parashikimi i 'çmendur' i Jose Mourinhos për fundin e Ligës Premier po del i saktë

Premier League
Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t'u tërhequr nga futbolli

Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t'u tërhequr nga futbolli

Premier League
Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

La Liga
Kalo në kategori