Chelsea ka fituar ndaj Manchester Unitdit me rezultat 4-0.

Londinezët ishin më të mirë gjatë gjithë fitimit dhe kjo ishte një fitore e merituar për Blutë.

Tifozët e Chelseat ishin aq të lumtur sa që nuk harruan të tallën edhe me ish trajnerin e tyre, Jose Mourinho.

Do të shkarkohesh në mëngjes” dhe “Nuk je më special“, ishin koret e Bluve në Stamford Bridge drejt teknikut portugez.

Por, nuk mungoi edhe kori për Paul Poban, ishte inegzisten në fushë.

Çfarë humbje parash“, ishte kori që tifozët e klubit nga Londra ia dedikuan yllit francez. /Telegrafi/