LAJMI I FUNDIT:

Teksa vazhdojnë thashethemet për romancë, Shakira dhe Lewis Hamilton shijojnë një tjetër takim në shoqërinë e miqve të tyre në Miami

Teksa vazhdojnë thashethemet për romancë, Shakira dhe Lewis Hamilton shijojnë një tjetër takim në shoqërinë e miqve të tyre në Miami

Shakira dhe i dashuri i saj i ri i përfolur Lewis Hamilton vazhduan të nxisin thashethemet për romancë ndërsa po shijonin një lundrim përgjatë vijës bregdetare të Miamit.

Reklama

Disa orë pasi dëshmitarët okularë zbuluan se dyshja “kaluan shtigjet në një restorant të mrekullueshëm” të mërkurën, ylli i Formula 1, 38 vjeç, mori superyllin kolumbian 46-vjeçar në një varkë jashtë rezidencës së saj ujore prej 20 milionë dollarësh (18.5 milionë euro), e vendosur në gjirin Biscayne.

Ndërsa këngëtarja u takua me shoferin britanik të garave, ai menjëherë i zgjati dorën asaj ndërsa ajo hipi në bord.

Ata shoqëroheshin nga Miles Chamley-Watson, një nga miqtë më të ngushtë të Hamilton.

Për daljen e tyre, nëna e dy fëmijëve shfaqi linjat e saj me një bluzë bikini me thekë vjollcë dhe pantallona të shkurtra të ngjashme.

Pak para ditës së jahteve nën diell, këngëtarja e “She Wolf” kryqëzoi rrugët me Lewis në restorantin Cipriani të Miami. Edhe pse të dy nuk darkuan bashkë, ai dërgoi një buzëqeshje në drejtim të saj teksa ajo kaloi tavolinën e tij.

Shakira u pa më vonë duke marrë pjesë në “Grand Prix” të F1 të Spanjës në Circuit de Barcelona-Cataluny gjatë fundjavës së kaluar më 4 qershor, dhe pa Hamilton të garonte nga tribuna.

Ai doli në vendin e dytë, me Max Verstappen që fitoi vendin e parë. Më pas, të dy kanë shijuar një natë në qytet dhe janë shfaqur në një foto në Instagram.

Romanca e lulëzuar me shoferin britanik të makinave të garave vjen pasi Shakira u nda zyrtarisht nga futbollisti dhe partneri prej shumë kohësh, Gerard Pique, vitin e kaluar në qershor 2022. Ish-çifti kanë dy djem, Milan, 10 vjeç dhe Sasha, tetë.

Ajo fillimisht filloi të takohej me yllin e futbollit në mars 2011 pas takimit në setin e videos muzikore për “Waka Waka”.

Të gjitha lajmet nga Shakira
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Shakira

Pas ndarjes, qarkulluan akuzat se Gerard e kishte tradhtuar yllin, por Shakira dhe Pique nuk i komentuan kurrë këto pretendime. Në fund të nëntorit 2022, ish-çifti ranë në një marrëveshje kujdestarie mbi djemtë e tyre.

Në fillim të këtij viti në prill, Shakira bëri lëvizjen zyrtare nga Spanja në Miami, Florida, dhe ndau një postim në Instagram për të kujtuar kohën e saj në Barcelonë dhe për të dërguar mirënjohje për vitet e kaluara atje.

Të enjten, një burim i brendshëm raportoi se këngëtarja e “Hips Don’t Lie” dhe Hamilton po ‘kalojnë kohë së bashku’.

“Është argëtuese dhe ka flirte mes tyre”, tha një burim për People. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Magazina
Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Magazina
Kalo në kategori