LAJMI I FUNDIT:

Tea deklaroi se është kërcënuar nga Kiara, Luizi: Kishte ngatërruar derën e policisë, shkoi për të bërë buzët

Tea deklaroi se është kërcënuar nga Kiara, Luizi: Kishte ngatërruar derën e policisë, shkoi për të bërë buzët

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin “Më lër të flas” të vëllezërve Veshaj.

Reklama

Mes shumë rrëfimeve për eksperiencën e tij në BBVA, artisti shkodran është pyetur edhe në lidhje me deklaratat që ish-banorja Tea Trifoni ka bërë në drejtim të gruas së tij, Kiara Tito.

“Unë e pash mbrapa që kishte thënë më ka kërcënuar kur dola dhe gjoja kishte shkuar për të denoncuar por kishte ngatërruar derën. Ajo kishte shkuar të bënte buzët. I kishte dal koha me fry buzët, atëherë me shku te shefi, ‘Shef më ka kërcënuar Kiara’”, tha mes të qeshurave Luizi.

Luiz Ejlli (Foto: Më lër të flas)

Tutje, ai tha se emri i tij dhe Kiarës vazhdon që të përdoret për vëmendje nga të tjerët me dëshirën që të fitojnë sa më shumë klikime në emër të tyre.

“Vazhdojnë klikimet mor shpirt, duan klikime. Me të kërcënu Kiara Tiro, çohu Enver Hoxha. Ajo ka qen barsoleta më e bukur që do të kenë vdek me lot në Shkodër. Dy barsaleta janë thënë me vdek me lot në atë shtëpi, e para ‘Kiara Tito më ka kërcënuar dhe Olta Gixhari fiton Big Brother” – tha Luiz Ejlli.

Luiz Ejlli tregon nëse u urua nga ish-partnerja, Megi Topalli për fitoren dhe martesën në BBVA
Lexo po ashtu Luiz Ejlli tregon nëse u urua nga ish-partnerja, Megi Topalli për fitoren dhe martesën në BBVA

Luizi dhe Kiara përndryshe u kurorëzuan në mbrëmje finale të Big Brother VIP Albania, në një ceremoni e cila u pa nga të gjithë në transmetim direkt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori