0Shares

Dubai njihet si një destinacion luksoz për t’i kaluar pushimet.

Mirëpo, për të rinjtë mjaft të pasur që jetojnë në Dubai çdo ditë është pushim dhe ata e tregojnë më së miri këtë me anë të fotografive që postojnë në rrjetet sociale, transmeton Mapo.

Një pozë në një vend luksoz (Instagram)

Llogaria në Instagram “The Rich Kids of Dubai”, e cila numëron qindra mijëra ndjekës, tregon makinat e tyre të shpejta, jahtet luksoze teksa të të rinjve që jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe, ndërsa postimet e fundit nuk kanë asnjë ndryshim.

Të gjithë ëndërrojnë një jetë si të tyren (Instagram)

Është e kuptueshme se kur je aq i pasur, ke kohë të bësh fotografi në pjesët më mahnitëse të qytetit.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)