LAJMI I FUNDIT:

Të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në turneun e CS:GO – Gamers8

Të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në turneun e CS:GO – Gamers8

Së shpejti fillon turneu Gamers8, që do të zhvillohet në Riad të Arabisë Saudite.

Gjithsej 16 skuadra do të jenë në garë në turneun Gamers8, ku do të ndahen çmime në vlerë prej 1 milion dollarësh.

Turneu pritet të fillojë të mërkurën, më 16 gusht, me ndeshjet në formatin ‘Bo3’ eliminim direkt.


Favoritët kryesor të këtij turneu janë skuadrat, Heroic, Vitality dhe G2.

Më poshtë i gjeni skuadrat pjesëmarrëse në këtë turne:

Heroic

Vitality

G2

ENCE

FaZe

GamerLegion

Cloud9

Natus Vincere

Liquid

Apeks

fnatic

9INE

FURIA

Virtus.Pro

MIBR

Falcons

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Autogoli i vitit u shënua nga Vida në portën e Strakoshës - AEK kishte katër gola epërsi, por mbeti me një

Autogoli i vitit u shënua nga Vida në portën e Strakoshës - AEK kishte katër gola epërsi, por mbeti me një

Ligat tjera
Fabrizio Romano jep dy lajme të mëdha për tifozët e Real Madridit

Fabrizio Romano jep dy lajme të mëdha për tifozët e Real Madridit

La Liga
Joan Laporta jep lajmin e madh për tifozët: Barcelona mund të nënshkruajë me objektivat që ka

Joan Laporta jep lajmin e madh për tifozët: Barcelona mund të nënshkruajë me objektivat që ka

La Liga
ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Arteta konfirmon një largim të rëndësishëm nga Arsenali: Kjo është arsyeja që ai nuk luajti

Arteta konfirmon një largim të rëndësishëm nga Arsenali: Kjo është arsyeja që ai nuk luajti

Premier League
Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta pas gjashtë viteve, gati një kontratë milionëshe

Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta pas gjashtë viteve, gati një kontratë milionëshe

Serie A
Kalo në kategori