LAJMI I FUNDIT:

Të gjitha me fustan të njëjtë: Selena Gomez, Irina Shayk, Elsa Hosk dhe Lucy Hale, cilës i rri më bukur? (Foto)

Të gjitha me fustan të njëjtë: Selena Gomez, Irina Shayk, Elsa Hosk dhe Lucy Hale, cilës i rri më bukur? (Foto)

Ndodh që në showbizin ndërkombëtar yjet të paraqiten me të njëjtën veshje, qoftë në ndonjë event apo paraqitje televizive.

Reklama

Një gjë e tillë ka ndodhur me katër yjet: Selena Gomez, Irina Shayk, Elsa Hosk dhe Lucy Hale të cilat janë shfaqur të gjitha me një fustan të shkurtër dhe të kuq, prej materialit saten.

Të katërta janë paraqitur me këtë veshje në evente të ndryshme, ndërsa publiku nuk ka arritur të bëjë një seleksionim të saktë se cilës i rri më bukur, sepse të gjitha duket shkëlqyese në ngjyrën e kuqe.

Megjithatë, përsëritja e garderobës nuk është një element i pëlqyeshëm për yjet ndërkombëtarë, të cilëve u sugjerohet të bëjnë më kujdes në të tilla raste. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Kalo në kategori