Shpesh herë të fashmit nuk janë treguar edhe aq të kujdesshëm për veprimet e tyre në publik.

Disa edhe mund të kenë kirjuar imazhe të këqija me rrahje, fyerje apo dika tjetër, mirëpo ka edhe prej tyre të cilat janë kapur duke kryer marrëdhënie seksuale në në ambientet publike.

Kjo është lista e yjeve të cilët nuk u kursyen as në publik për marrëdhëniet intime:

Crissy Teigan dhe John Legend

Këta dy të famshëm pranuan se kishin bërë seks gjatë fluturimit të tyre me avion nga SHBA-të për në Tajlandë për ta vizituar familjen e Teigan. “Ne ishim duke fluturuar për në Tajlandë për t’i parë prindërit e mi dhe ishim nën batanije,” pranoi Teigan. “Ne nuk u vërejtëm shumë. Mendoj se duhet të marrim një trofe për këtë,” shtoi ajo.

Reklama
Reklama

Angelina Jolie dhe Billy Bob Thorton

Para se të krijonte një familje me Brad Pitt, Angelina ishte e ‘zënë’ me aktorin e ‘Bad Santa’. Billy Bob pranoi se ai kishte bërë seks me Jolie-n rrugës për në MTV Movie Awards.

Kirsten Dunst dhe Jake Gyllenhaal

Po, bukuroshja nga ‘Sipder-Man’ ishte parë duke bërë seks në publik me bukuroshin nga ‘Nightcrawler’. “Ne bëmë seks në veturë, banjo, madje edhe në det,” tha Dunst.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Lista nuk mund të bëhet pa e përfshirë Miley Cyrus në të. Siç duket, këta të dy kanë bërë seks në tavolinë gjatë një feste.

Reklama

Chris Brown dhe Rihanna

Këta dy të fundit, Rihanna dhe Chris, janë kapur duke bërë seks në publik apo thënë më saktë, në kabinën e klasit të parë të një avioni. Kjo nuk ishte hera e vetme, pasi që ata janë parë duke bërë seks edhe në plazh

Reklama