LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin
Ricky Martin and Elon Musk — 47 years old

Njerëzit e lindur në të njëjtin vit mund të duken sikur kanë një dallim moshe disa vjeçar.

Reklama

Ajo lidhet edhe me të famshmit.

Ka shumë gjëra që mund të ndikojnë në pamjen e dikujt si gjenet, mënyrën e jetesës, mjedisin dhe më shumë.

Për më tepër, ndonjëherë njerëzit mund të kërkojnë ndihmë nga kirurgët plastikë.

Për shembull, mund të shihni një kontrast shumë të gjallë midis Madonnës dhe Jamie Lee Curtis.

Bright Side ka krahasuar moshat e të famshmëve duke u habtiru se sa ndryshe mund të duken njerëzit e lindur në të njëjtin vit. /Telegrafi/

Lily Collins dhe Dakota Johnson — 29 vjeçe

Dita Von Teese dhe Gwyneth Paltrow — 46 vjeçe

Noah Schnapp dhe Millie Bobby Brown — 14 vjeçarë

Sophia Loren dhe Brigitte Bardot — 84 vjeçe

Sebastian Stan dhe Seth Rogen — 36 vjeçarë

Jesse Eisenberg dhe Chris Hemsworth — 35 vjeçarë

Kim Cattrall dhe Imelda Staunton — 62 vjeçe

Gwen Stefani dhe Cate Blanchett — 49 vjeçe

Salma Hayek dhe Cynthia Nixon — 52 vjeçe

Samuel Jackson dhe Steven Tyler — 70 vjeçarë

Kerry Washington dhe Maggie Gyllenhaal — 41 vjeçe

Matt Bomer dhe Elden Henson — 41 vjeçarë

Cher dhe Diane Keaton — 72 vjeçe

Ricky Martin dhe Elon Musk — 47 vjeçarë

Courteney Cox dhe Courtney Love — 54 vjeçe

Ornella Muti dhe Donatella Versace — 63 vjeçe

Jennifer Lopez dhe Renee Zellweger — 49 vjeçe

Madonna dhe Jamie Lee Curtis — 60 vjeçe

Selena Gomez dhe Cardi B — 26 vjeçe

Jennifer Aniston dhe Catherine Zeta-Jones — 49 vjeçe

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli

"Me mua në të kuqen", Tuna ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Magazina
Kalo në kategori