LAJMI I FUNDIT:

Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, po vazhdon të jetë një emër mjaft i kërkuar nëpër mbrëmje e koncerte.

Reklama

Ajo së fundmi ka qenë për të performuar në Gjermani, në një festival me emra të njohur të skenës shqiptare.

Derisa po interpretonte disa nga hitet më të njohura, asaj i ndodhi një gjë që tashmë është bërë e shpeshtë nëpër koncerte.

Foto: Screenshot/Instagram

Dikush ia hodhi një palë reçipeta në mes të skenës, teksa këngëtarja në një moment u ul dhe i hodhi sërish.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kjo është shpërndarë gjithandej nëpër rrjete sociale duke qenë se një gjë e tillë më parë i ka ndodhur edhe artistëve të tjerë përfshirë këtu, Ledri Vulën.

Foto: Screenshot/Instagram

Doruntina Shala (emri i vërtetë) këtë kohë po shijon suksesin e albumit të saj të ri të quajtur “Bipolar”.

Këngët pjesë të albumit u pritën jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe mblodhën miliona klikime. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Magazina
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Magazina
Kalo në kategori