Reperja e njohur, Tyana, po arrin që të jetë mjaft mirë në qendër të vëmendjes.

Ajo është vazhdimisht e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Në këto ditë të nxehta, rap-artistja nga Prizreni është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Ulqin.

Ajo ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi me bikini, duke vënë në pah figurën e saj trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

22-vjeçarja nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës, teksa i ka dhënë hapësirë këmbëve të saj atraktive.

View this post on Instagram

Look like I came from the tropics🌴

A post shared by Tayna (@tayna) on Jun 13, 2019 at 11:32am PDT

“Dukem sikur kam ardhur nga ndonjë vend tropikal”, ka qenë mbishkrimi i reperes në këtë fotografi.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Keep them wondering

A post shared by Tayna (@tayna) on May 30, 2019 at 2:42am PDT