LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

Ajo solli të gjithë miqtë e saj yje për të brohoritur për të dashurin e saj të ri të përfolur, “Kansas City Chiefs” Travis Kelce, në lojën e tij të dielën.

Dhe Taylor Swift vazhdoi festën deri në mbrëmje, pasi ajo u pa në klubin privat të anëtarëve Zero Bond në New York më vonë atë natë, shkruan DailyMail.


Këngëtarja, e cila ka dëshmuar një dashuri për skuadrën e Travisit teksa ata mundën “New York Jets” gjatë lojës, dukej e pabesueshme gjatë natës jashtë.

Ylli i popit tregoi këmbët e saj të gjata me një palë pantallona të shkurtra xhinse të vogla, të cilat i stiloi me disa çizme deri tek gjuri dhe një këmishë prej lëkure artificiale.

Ajo dukej elegante me një këmishë të zezë me mëngë të gjata dhe të thjeshta, e cila ishte zhytur në belin e “Daisy Dukes” të saj prej 695 dollarësh (659.7 euro).

Këngëtarja e “Fearless” lëshoi flokët e saj bionde në një stil të lirshëm dhe e kompletoi veshjen e saj me një buzëkuq të kuq të ndezur.

Taylor zgjodhi aksesorët minimalë, duke shtuar thjesht një gjerdan me zinxhirë ari si dhe një byzylyk elegant në kyçin e saj të djathtë.

Më herët në mbrëmje, Taylor mbërriti në stadiumin “MetLife” për të brohoritur për të dashurin e saj të ri, Travis.

Taylor, e cila u pa me shoqëruesit e saj të famshëm në lojë, u pa e emocionuar duke mbështetur yllin e NFL, gjithashtu 33 vjeç, me miqtë e saj afër.

Pak para se të fillonte loja e shumëpritur, Taylor u ul me miqtë e saj në tërheqje. Blake Lively si dhe bashkëshorti i saj, Ryan Reynold, u panë së bashku.

Shoqja e saj e re, Sophie Turner e cila së fundmi u nda nga bashkëshorti i saj Joe Jonas, u pa gjithashtu duke qëndruar pranë Swift brenda një hapësire për VIP për të pare “Chiefs” që luftonin me “Jets”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Magazina
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Magazina
Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori