Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka, është ndër më të komentuarit në faqet rozë.

Ai në rrjete sociale është aktiv, duke mbajtur të azhurnuar 311 mijë ndjekësit e tij, përmes postimeve nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në Instagram, Xhaka ka pasur rastin që të shpërndajë portretin familjar.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Në të njëjtën kohë ai bëri të ditur se djali i tij ka ditëlindjen e parë, duke i dedikuar fjalë tejet të ëmbla.

“Urime ditëlindjen e parë për shokun e ngushtë dhe dashurinë e parë. Ti i ke bërë një vjet? Sa shpejt kalon koha”, ka shkruar në përshkrim.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Tutje Taulanti shtoj: “Ti je gjëja më e mirë që na ka ndodhur ndonjëherë. Faleminderit që më bën babanë më të lumtur në botë”.

Reklama
Reklama

Përndryshe, Klevisi është fryt i dashurisë mes sportistit Taulant dhe Arbnora Xhakës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)