LAJMI I FUNDIT:

Minnesota Timberwolwes

60 Artikuj

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Lakers, Wolves dhe Jazz bëjnë një shkëmbim të madh, Westbrook largohet nga Kalifornia dhe rikthehet Rusell

Lakers, Wolves dhe Jazz bëjnë një shkëmbim të madh, Westbrook largohet nga Kalifornia dhe rikthehet Rusell

NBA
Rrahje masive në ndeshjen e NBA në sfidën mes Minnesotas dhe Orlando Magic, gjyqtarët përjashtojnë pesë basketbollistë

Rrahje masive në ndeshjen e NBA në sfidën mes Minnesotas dhe Orlando Magic, gjyqtarët përjashtojnë pesë basketbollistë

NBA
Fitorja e pestë radhazi për Minnesota Timberwolves, mposhtin në udhëtim Indianan

Fitorja e pestë radhazi për Minnesota Timberwolves, mposhtin në udhëtim Indianan

NBA
LeBron rikthen Lakers te fitorja, Brooklyn bën përmbysje spektakolare ndaj Suns

LeBron rikthen Lakers te fitorja, Brooklyn bën përmbysje spektakolare ndaj Suns

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll
Spurs mposhtin Minnesotan pas vazhdimeve, shkëlqen DeRozan

Spurs mposhtin Minnesotan pas vazhdimeve, shkëlqen DeRozan

NBA
Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

NBA
Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë  Clippers

Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë Clippers

NBA
Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

NBA
Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

NBA
NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA
Lakers, Tornto e Milwaukee vazhdojnë me fitore

Lakers, Tornto e Milwaukee vazhdojnë me fitore

NBA
Golden State Warriors dhe Minnesota Timberwolves shkëmbejnë lojtarët

Golden State Warriors dhe Minnesota Timberwolves shkëmbejnë lojtarët

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA
Golden State Warriors triumfon me vështirësi ndaj Minnesota Timberwolves, fitore ka marrë edhe Miami Heat

Golden State Warriors triumfon me vështirësi ndaj Minnesota Timberwolves, fitore ka marrë edhe Miami Heat

NBA
Davis shkëlqen me 50 pikë, Lakers mposhtin edhe Minnesotan

Davis shkëlqen me 50 pikë, Lakers mposhtin edhe Minnesotan

NBA
Përleshje e madhe në NBA – Embiid dhe KAT filluan rrahjen, shumë basketbollistë tjerë u përfshinë  

Përleshje e madhe në NBA – Embiid dhe KAT filluan rrahjen, shumë basketbollistë tjerë u përfshinë  

NBA
Vetëm pas vazhdimeve, Minnesota triumfon kundër Memphisit

Vetëm pas vazhdimeve, Minnesota triumfon kundër Memphisit

NBA
Kampioni fiton në udhëtim, Lakers pësojnë para adhuruesve të tyre

Kampioni fiton në udhëtim, Lakers pësojnë para adhuruesve të tyre

NBA
Derric Rose vendimtar në fitoren e Timberwolves, Clippers rikthehen te fitoret

Derric Rose vendimtar në fitoren e Timberwolves, Clippers rikthehen te fitoret

NBA
Lakers rikthehen te fitorja, triumfojnë edhe San Antonio Spurs e Toronto Raptors

Lakers rikthehen te fitorja, triumfojnë edhe San Antonio Spurs e Toronto Raptors

NBA