LAJMI I FUNDIT:

Middlesbrough

122 Artikuj

Aro Muric fantastik, pret penallti në fitoren e Burnleyt

Aro Muric fantastik, pret penallti në fitoren e Burnleyt

Ndërkombëtare
Middlesbrough huazon portierin e Cityt, Zack Steffen

Middlesbrough huazon portierin e Cityt, Zack Steffen

Premier League
Chelsea kryen punën në pjesën e parë ndaj Middlesbrough, kalon në gjysmëfinale

Chelsea kryen punën në pjesën e parë ndaj Middlesbrough, kalon në gjysmëfinale

Premier League
Formacionet zyrtare, Middlesbrough – Chelsea: Ndeshja e FA Cup, kërkohet gjysmëfinalisti

Formacionet zyrtare, Middlesbrough – Chelsea: Ndeshja e FA Cup, kërkohet gjysmëfinalisti

Premier League
“Do të gjejmë një mënyrë”, Jorginho lë të kuptohet se lojtarët do të paguajnë vetë fluturimin për në Middlesbrough

“Do të gjejmë një mënyrë”, Jorginho lë të kuptohet se lojtarët do të paguajnë vetë fluturimin për në Middlesbrough

Premier League
Kërkuan që ndeshja ndaj Middlesbrough si mysafir të luhej pa tifozë, Chelsea tërheq kërkesën

Kërkuan që ndeshja ndaj Middlesbrough si mysafir të luhej pa tifozë, Chelsea tërheq kërkesën

Premier League
Chelsea kërkon që përballja çerekfinale e FA Cup me Middlesbrough të luhet me dyer të mbyllura

Chelsea kërkon që përballja çerekfinale e FA Cup me Middlesbrough të luhet me dyer të mbyllura

Premier League
Një vrapim i gjatë për të bërë një selfie me Wayne Rooneyn e zhgënjyer

Një vrapim i gjatë për të bërë një selfie me Wayne Rooneyn e zhgënjyer

Ligat tjera
E shëmtuar se sa shumë fyerje raciste pranoi Elanga për penalltinë e humbur në FA Cup

E shëmtuar se sa shumë fyerje raciste pranoi Elanga për penalltinë e humbur në FA Cup

Premier League
Se nuk ishte në elementin e tij ndaj Middlesbrough, e tregon edhe ky moment i turpshëm për Ronaldon

Se nuk ishte në elementin e tij ndaj Middlesbrough, e tregon edhe ky moment i turpshëm për Ronaldon

Premier League
A duhej pranuar goli i Middlesbrough ndaj United – Mark Clattenburg tregon pikat kyçe

A duhej pranuar goli i Middlesbrough ndaj United – Mark Clattenburg tregon pikat kyçe

Premier League
Manchester United largohet me penallti nga FA Cup, Middlesbrough kalon tutje

Manchester United largohet me penallti nga FA Cup, Middlesbrough kalon tutje

Premier League
Man Utd kërkon kalimin në fazën tjetër të FA Cup ndaj Middlesbrough

Man Utd kërkon kalimin në fazën tjetër të FA Cup ndaj Middlesbrough

Premier League
Harry Maguire, mbrojtësi më i shtrenjtë në botë që kërkon finalen e Euro 2020, por dikur një klub nuk pagoi për të as 1.5 milionë euro

Harry Maguire, mbrojtësi më i shtrenjtë në botë që kërkon finalen e Euro 2020, por dikur një klub nuk pagoi për të as 1.5 milionë euro

Përfaqësueset
15 vjet më parë ndodhi një nga gjërat më interesante në histori të futbollit, portieri David James luajti si sulmues për Manchester Cityt

15 vjet më parë ndodhi një nga gjërat më interesante në histori të futbollit, portieri David James luajti si sulmues për Manchester Cityt

Premier League
Tifozi i Middlesbrough e kishte zbuluar N’Golo Kanten para se të kalonte te Leicesteri – mirëpo ishte injoruar nga klubi

Tifozi i Middlesbrough e kishte zbuluar N’Golo Kanten para se të kalonte te Leicesteri – mirëpo ishte injoruar nga klubi

Premier League
“Ishte si top i detit” – Mourinho ankohet në top shkaku i barazimit të Tottenhamit ndaj Middlesbrought në FA Cup

“Ishte si top i detit” – Mourinho ankohet në top shkaku i barazimit të Tottenhamit ndaj Middlesbrought në FA Cup

Premier League
Adama Traore bëhet monstruoz, fiziku i tij i transformuar ndër vite po bën xhiron e botës

Adama Traore bëhet monstruoz, fiziku i tij i transformuar ndër vite po bën xhiron e botës

Premier League
Drogba, Mkhitaryan, tifozi i veçantë, finalja multinacionale dhe atmosfera e tmerrshme – gjërat që mund t’ju kenë ikur nga finalja e Ligës së Evropës

Drogba, Mkhitaryan, tifozi i veçantë, finalja multinacionale dhe atmosfera e tmerrshme – gjërat që mund t’ju kenë ikur nga finalja e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
John Terry në bisedime me Middlesbrough për rolin e trajnerit

John Terry në bisedime me Middlesbrough për rolin e trajnerit

Ndërkombëtare
Batistuta mund ta marr drejtimin e Middlesbroughut

Batistuta mund ta marr drejtimin e Middlesbroughut

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për 1/8-tën e Kupës FA, spikat ndeshja Chelsea-United

Hidhet shorti për 1/8-tën e Kupës FA, spikat ndeshja Chelsea-United

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për çerekfinalet e EFL Cup

Hidhet shorti për çerekfinalet e EFL Cup

Ndërkombëtare
Liverpooli nga shitjet e Origit dhe Ojos fiton rreth 50 milionë euro

Liverpooli nga shitjet e Origit dhe Ojos fiton rreth 50 milionë euro

Premier League