LAJMI I FUNDIT:

Henrik Larsson

16 Artikuj

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Ndërkombëtare
Nga Carlos Tevez te Jesse Lingard – tetë huazimet më të mira në epokën e Ligës Premier

Nga Carlos Tevez te Jesse Lingard – tetë huazimet më të mira në epokën e Ligës Premier

Premier League
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Ta kujtojmë momentin kur magjikut Ronaldinho iu mohua njëri nga asistimet më të mira ndonjëherë

Ta kujtojmë momentin kur magjikut Ronaldinho iu mohua njëri nga asistimet më të mira ndonjëherë

La Liga
Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Arbios Kryeziu
Nga Van Basten te Inzaghi e Vieri – Shtatë sulmuesit që do të kishin shkëlqyer në vitet e 90-ta dhe në fillim të viteve 2000 në Ligën Premier (Foto)

Nga Van Basten te Inzaghi e Vieri – Shtatë sulmuesit që do të kishin shkëlqyer në vitet e 90-ta dhe në fillim të viteve 2000 në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Ndërkombëtare
Totti – Guardiola, 32 kombinimet që me shumë mundësi nuk i mbajnë mend as vet lojtarët, pasi ndoshta kanë harruar se kanë luajtur së bashku (Foto)

Totti – Guardiola, 32 kombinimet që me shumë mundësi nuk i mbajnë mend as vet lojtarët, pasi ndoshta kanë harruar se kanë luajtur së bashku (Foto)

Arbios Kryeziu
Tifozët e zemëruar e zhveshin dhe e godasin djalin e legjendës suedeze, pas rënies nga kategoria të skuadrës së tyre (Video)

Tifozët e zemëruar e zhveshin dhe e godasin djalin e legjendës suedeze, pas rënies nga kategoria të skuadrës së tyre (Video)

Ligat tjera
“Ibra do të kthejë Unitedin në maje”

“Ibra do të kthejë Unitedin në maje”

Premier League
Djali i legjendës së Celticut ‘refuzon’ Rangers, tifozët një mal me ofendime (Foto)

Djali i legjendës së Celticut ‘refuzon’ Rangers, tifozët një mal me ofendime (Foto)

Ndërkombëtare
Ndodhë edhe kjo,  Larsson nuk e lë djalin e tij të luajë për Suedinë

Ndodhë edhe kjo, Larsson nuk e lë djalin e tij të luajë për Suedinë

Përfaqësueset
Pesë raste kur futbollistët u rikthyen pas pensionimit (Foto)

Pesë raste kur futbollistët u rikthyen pas pensionimit (Foto)

Përfaqësueset