LAJMI I FUNDIT:

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos – Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Romeo Veshaj nuk ka qenë i pranishëm ditën e djeshme (e martë) në Post Big Brother.

Prezantuesi i njohur mungoi edhe në festën e organizuar pas përfundimit të spektaklit.

Ndërsa është ‘zhdukur’ këto ditë, Heidi Baci ka zbuluar se me të ka një raport të shkëlqyer.

Foto: Screenshot/YouTube

“Raporti jonë është shkëlqyeshëm. Jemi shumë mirë. Po jetojmë më në fund momentet tona në privatësi, që na kishte munguar shumë”, tha ajo.

Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?
Lexo po ashtu Heidi Baci shfaqet në ndejën e organizuar pas Big Brother pa Romeon?

E njëjta tutje shtoi: “Tani unë duhet t’i jap drejtim se personi që në fakt ka rrënjët në Itali jam unë, kështu që tani duhet t’i vë pak në vijë gjërat, të spostohem këtej. Avash avash, të dy bashkë do t’ia dalim. Po më pëlqen Shqipëria, po më shijon. Ose ndoshta do bëjmë pak këtej, pak andej. Do marrim ca ditë pushim, të rrimë rehat vetëm, të dalim në rrugë rehat. Kemi nevojë”.

Çifti u njoh në Big Brother, ku krijuan lidhje, e mes tjerash organizuan edhe një dasmë.

Pritet të shihet se si do të vijojë marrëdhënia e tyre pas përfundimit të BBVA 3. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori