Sonte në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini me fillim nga ora 20:35 përfaqësuesit e subjekteve politike do të debatojnë për veteranët.

Në panel me Ermal Pandurin do të jenë: Anton Quni – LDK, Blerim Latifi – PDK, Burim Ramadani – AAK, Haxhi Shala – NISMA Socialdemokrate dhe Rexhep Selimi – Vetëvendosje.

Kush ka faj për veteranët?, do të jetë tema kryesore, por me këta panelistë do të diskutohet edhe për zgjedhjet dhe tema tjera aktuale.

Sonte me fillim nga ora 20:35, debatohet në RTV Dukagjini me përfaqësuesit e subjekteve politike.

Qëndroni me RTV Dukagjinin.