LAJMI I FUNDIT:

Suitë romantike për Kiarën dhe Luizin në BBVA – çifti do të qëndrojnë veçmas deri të martën

Suitë romantike për Kiarën dhe Luizin në BBVA – çifti do të qëndrojnë veçmas deri të martën

Në Big Brother VIP Albania banorët përballen vazhdimisht me lojëra të ndryshme.

Në lojën që patën gjatë kësaj jave atë të imitimeve, pati tre persona fitues: Kiara Tito, Gerti dhe Elvis Pupa.

Ata kishin një avantazh që të kërkonin ndonjë gjë nga ‘Vëllai i Madh’ dhe për këtë moderatorja diçka të bukur për të dhe partnerin e saj, Luizin.


Foto: Screenshot/Instagram

Atyre iu bë një ambient romantik, një suitë, në të cilën do të qëndrojnë veçmas deri të martën.

Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA
Lexo po ashtu Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA

Çifti dukeshin të lumtur dhe menjëherë pas spektaklit u larguan për në dhomë, ku do hanin një darkë po ashtu larg të tjerëve.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata tashmë po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit duke ndarë me publikun edhe momente tejet të bukura e romantike.

Theksojmë që mbrëmë nga Big Brother VIP Albania u largua Armaldo Kllogjeri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori