Në Big Brother VIP Albania banorët përballen vazhdimisht me lojëra të ndryshme.

Në lojën që patën gjatë kësaj jave atë të imitimeve, pati tre persona fitues: Kiara Tito, Gerti dhe Elvis Pupa.

Ata kishin një avantazh që të kërkonin ndonjë gjë nga ‘Vëllai i Madh’ dhe për këtë moderatorja diçka të bukur për të dhe partnerin e saj, Luizin.

Foto: Screenshot/Instagram

Atyre iu bë një ambient romantik, një suitë, në të cilën do të qëndrojnë veçmas deri të martën.

Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA

Çifti dukeshin të lumtur dhe menjëherë pas spektaklit u larguan për në dhomë, ku do hanin një darkë po ashtu larg të tjerëve.

Reklama

Foto: Screenshot/Instagram

Ata tashmë po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit duke ndarë me publikun edhe momente tejet të bukura e romantike.

Reklama

Theksojmë që mbrëmë nga Big Brother VIP Albania u largua Armaldo Kllogjeri. /Telegrafi/