LAJMI I FUNDIT:

“Stupcat” befasojnë ndjekësit me transformimin drastik në pamje

“Stupcat” befasojnë ndjekësit me transformimin drastik në pamje
Foto: Instagram

Ata janë dy nga aktorët më të pëlqyer e më të suksesshëm në vend.

Reklama

Fjala është për Vedat Bajramin dhe Osman Azemin, të cilët prej vitesh kanë rrëmbyer vëmendje të madhe me skeçet e tyre.

Falë humorit të veçantë dhe batutave të ndryshme, të njëjtit kanë arritur të grumbullojnë edhe mijëra ndjekës në rrjete sociale.

Ka qenë së fundmi Vedati, ai i cili ka ndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet përkrah kolegut të tij, Osman Azemit.

Ata kanë bërë një transformim të madh në dukje, i cili tashmë është bërë viral gjithandej.

Të gjitha lajmet nga Stupcat
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Stupcat

“Bëjmë renovim fasadë, glet izolim ,ngjyrë knauf. Urdhëroni myshteri. Ju mirëpresim”, ka shkruar ai.

Kjo duket të jetë realizuar për një nga shfaqjet e tyre për grupin humoristik “Stupcat”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Në të tjera poza atraktive, Tuna vë në pah linjat e përsosura të trupit

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori