0Shares

Reperi shqiptar Stresi, ka pasur një paraqitje të shkëlqyer në Kënga Magjike mbrëmjen e kaluar.

Ai u paraqit në skenën e madhe të fetivalit me këngën e re të cilën e performoi ‘live’ duke ndezut skenën.

Dukja e Stresit në dasmën e Getit dhe Marinës

Reperi pas performancës megjithatë shpejt ju kthye jetës së tij private dhe familjes.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka folur për nënën e tij duke ja uruar ditëlindjen me një urim emocionale.

Lajmet e fundit nga Kënga Magjike Lajmet e fundit nga Kënga Magjike

“Sot eshte Ditelindja Jote Mam : Nëna është ajo e cila e përkund djepin me të majtën e saj, kurse botën me të djathtën e saj. Sikur të ishte bota në njërën pëllëmbë të dorës time, kurse nëna në pëllëmbën tjetër të dorës, e unë.. do ta zgjedhja nënën! E ardhmja e fëmijës, varet nga nëna. Nëna ime është ajo e cila më ka ndërtuar”.

Stresi: Kënga ime e re është e bazuar në një histori të vërtetë

“Vërtetë e tërë bota është e vogël, kurse nëna, mbetet gjithnjë e madhe!”.

“Nëna është një kandil i shenjtë që m’i ndriçon netët e jetës, me modestin dhe stilin e saj të lehtë të një amërisë. Duaje Nenen Rrespektoje Dhe Do Vdesesh I Lumtur luv u mom (.sic)”, u shpreh Stresi.

Reperi pritet të fitojë çmim në këtë edicion të festivalit pas performancës, ku është një nga reperët e paktë që ka konkurruar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)