LAJMI I FUNDIT:

Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Ka disa ditë që situata është mjaft e tensionuar në veri të Kosovës, përkatësisht në katër komunat me shumicë serbe.

Reklama

Forca të shtuara të NATO-s prej ditësh ndodhen në veri, duke u munduar që të ruajnë stabilizimin e një situate e cila potencialisht mund të tentojë të dalë jashtë kontrollit.

Një situatë e tillë po tërheq vëmendjen edhe të figurave publike, me reagime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Reperi Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, bëri një postim në InstaStory, duke shprehur gatishmërinë e tij dhe të shoqërisë së tij që të kontribuojë në veri, në rast se paraqitet nevoja.

Ai ka reaguar përkatësisht mbi një informacion të dhënë nga një kompani izraelite, e cila pretendon se grupi Wagner është nisur për në Kosovë.

Foto: Stresi/InstaStory

“Le të vijnë b*shtrat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok e me miq jemi për Kosovë besa-besë”, ka shkruar reperi i hitit “Lambo” në InstaStory.

Kujtojmë që rep-artisti tropojan u shpall fitues i formatin kosovar të spektaklit Big Brother VIP këtë vit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori