LAJMI I FUNDIT:

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Dy reperët e njohur Noizy dhe Stresi muaj më parë lanë pas hatërmbetjet disa vjeçare me njëri-tjetrin.

Reklama

Dyshja madje së fundmi konfirmuan se kanë realizuar një bashkëpunim, për të cilin edhe nisën punën për videoklip.

Por, gjatë ditës së sotme u raport se dy rap-artistët kanë prishur miqësinë, madje duke larguar njëri-tjetrin nga lista e miqve që ndjekin në Instagram.

Foto: Stresi/Instagram

Dhe një gjë të tillë duket se Stresi e ka konfirmuar gjatë një telefonate me reperin tjetër, Kleviol Ahmeti – Cllevio.

Stresi u duk i prekur në një telefonat me Cllevion, i cili ishte live në TikTok.

Foto: Noizy/Instagram

“Mora vesh që ke kaluar siklete a është e vërtetë”, thotë Cllevio fillimisht.”E vërtetë është, nuk dua të iu shoh asnjërën palë me sy po patët mundësi”, u shpreh Stresi.

Xhuli - arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?
Lexo po ashtu Xhuli - arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

“Vetëm të jesh mirë me shëndet ti, se neve mos na pafsh e mos të pafshim edhe diss mos na bëjë se do bëhem unë pastaj me atë e do të bëjmë diss ty”, dëgjohet t’i thotë Cllevio më pas.

“Çfarë diss, nuk e uli vetën unë, kam projektet e mia, punët e mia”, përfundoi Stresi.

Ndërkohë, mbetet të shihet nëse do të ketë një reagim edhe nga ana e Noizyt, që deri më tani ka qëndruar i heshtur në lidhje me këto raportime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori