LAJMI I FUNDIT:

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Akuzat me të cilat përballet Donald Trump janë “shfajësuese” dhe tregojnë se ai “nuk është më i paprekshëm”, ka thënë së fundmi Stormy Daniels.

Reklama

Në një intervistë me The Times, aktorja e filmave për të rritur, emri i së cilës është Stephanie Clifford, tha se rasti, i cili është i pari në ShBA, ishte ” epik” dhe ajo ishte “krenare”.

Duke folur nga një vend i pazbuluar në ShBA, Daniels tha se brenda disa orësh pas aktakuzës, ajo kishte filluar të merrte kërcënime për dhunë.

Donald Trump

Ajo tha gjithashtu se ishte “veçanërisht e frikshme sepse vetë Trump po nxit dhunën dhe po e inkurajon atë”.

Pavarësisht kërcënimeve në rritje, aktorja theksoi se nuk kishte frikë të përballej me Trump në gjykatë.

Trump, ish-presidenti i parë amerikan që do të paditet në Nju Jork
Lexo po ashtu Trump, ish-presidenti i parë amerikan që do të paditet në Nju Jork

“Unë e kam parë atë të zhveshur. Nuk ka mundësi që ai të jetë më i frikshëm me rrobat e tij”, shtoi ajo.

Stormy Daniels

Stormy ende nuk është thirrur zyrtarisht për të dëshmuar kundër Trump, por ajo ka theksuar se “nuk ka frikë”.

“Nuk kam asgjë për të fshehur dhe mezi pres t’iu tregoj të gjithëve atë që di”, tha ajo.

Çështja kundër tij përqendrohet në një pagesë prej 130,000 dollarësh të bëra gjatë ditëve të fundit të fushatës presidenciale 2016.

Donald Trump

Daniels pretendon se ka pasur një lidhje me Trump në vitin 2006, gjë që ish-presidenti amerikan e ka mohuar.

Në vitin 2016, kur ai po kandidonte për president, ajo ofroi ta shiste historinë e saj në shtyp.

Stormy Daniels

Avokati i atëhershëm i zotit Trump, Michael Cohen, u njoftua për planet e saj, duke rezultuar në një pagesë prej 130,000 dollarësh për të mbajtur në kontroll Daniels.

Pasi u zgjodh, Trump e rimbursoi Cohen duke i paguar atij më shumë se dyfishin e shumës origjinale. Megjithatë, ai vazhdoi të mohonte aferën.

Sipas dokumenteve të gjykatës, Trump renditi në mënyrë të rreme rimbursimin e ish-avokatit të tij si “shërbime ligjore”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori