0Shares

Ish-ylli i Liverpoolit, Martin Skrtel e ka bërë atë që shumë rrallë në karrierë e ka bërë.

Mbrojtësi sllovak ka shënuar gol të bukur me këmbë dhe atë në mënyrë fantastike.

Skrtel e mori topin në mbrojtje për të avancuar drejt sulmit ku pasi kaloi gjysmën e skuadrës e lansoi një goditje të bukur që përfundoi në rrjetë.

Ky gol i mbrojtësit të Fenerbahces nuk mjaftoi pasi që në fund Konyaspor arriti fitore me rezultat 2-3.

Skrtel kishte lënë Liverpoolin në verë për të kaluar te Fenerbahce. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)