Skerdi dhe Buta kanë bashkuar forcat për të publikuar një projekt të ri.

Dyshja që janë shkëputur nga menaxhmenti janë bashkuar për të sjellë bashkë projekt muzikor.

Kënga është pëfunduar dhe klipi do të xhirohet më 30 prill.

Skerdi (Foto: Instagram/SkerdiAgo)

Ky është dueti i parë mes dy artistëve të njohur të skenës hip hop-RnB.

Lumi B vetëm ditë më parë publikoi këngën e re me Skerdin që u prit mjaft mirë. /Telegrafi/