LAJMI I FUNDIT:

Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej ‘zhurma’

Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej ‘zhurma’

Një person (ende i paidentifikuar) ka prishur shortin për Kampionatin Evropian të UEFA-s 2024 me zhurma seksi që luhen gjatë gjithë procesit.

Është e vështirë të përcaktohet nëse këto ishin saktësisht të njëjtat zhurma që u dëgjuan në BBC, por ato ishin më të dukshme kur filloi të hidhej shorti për Kampionatin Evropian që do të mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani, me ish-mesfushorin e Manchester City dhe Spanjës, David Silva që përpiqej të mos qeshte.

Organizuesit e shortit, i cili po zhvillohej në qytetin gjerman të Hamburgut, e pranoi ndërprerjen duke thënë “ka një zhurmë këtu…”, por ata u përpoqën ta kalonin situatën pavarësisht problemeve.

Shqipëria në 'Grupin e Vdekjes' - Syvlvinho me komente interesante
Lexo po ashtu Shqipëria në 'Grupin e Vdekjes' - Syvlvinho me komente interesante

Si dhe Silva, shefi i UEFA-s Pedro Pinto u pa gjithashtu duke buzëqeshur në zhurmat ndërsa shakaja vazhdonte, por shpejt u ndalua me Giorgio Marchettin duke shtuar: “Jo më zhurmë…”

Shqipëria në 'Grupin e Vdekjes', vëmendja edhe tek grupet A dhe D
Lexo po ashtu Shqipëria në 'Grupin e Vdekjes', vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Edhe pse ishte vetëm i shkurtër, momenti është bërë shpejt viral në X/Twitter.

Mediat ndërkombëtare si, Indepedent, Mirror, Sun Sport, kanë publikuar që të gjithë pamje Të këtij skandali. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

Ligue 1
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

La Liga
Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Premier League
Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Ndërkombëtare
Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Ligat tjera
Kalo në kategori