LAJMI I FUNDIT:
David Silva

David Silva

149 Artikuj

Info

David Silva është lojtar spanjoll i lindur më 8 janar të vitit 1986.

Është bërë i pasur si futbollist, por David Silva po bëhet edhe më i pasur si biznesmen

Është bërë i pasur si futbollist, por David Silva po bëhet edhe më i pasur si biznesmen

La Liga
John Stones tregon kundërshtarin më të mirë me të cilin është përballur dhe bashkëlojtarin më të mirë me të cilin ka luajtur

John Stones tregon kundërshtarin më të mirë me të cilin është përballur dhe bashkëlojtarin më të mirë me të cilin ka luajtur

Ndërkombëtare
Leroy Sane zbulon bashkëlojtarin më të mirë me të cilin ka luajtur ndonjëherë

Leroy Sane zbulon bashkëlojtarin më të mirë me të cilin ka luajtur ndonjëherë

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Premier League
Top mesfushorët që kanë shënuar më së shumti gola në këtë shekull

Top mesfushorët që kanë shënuar më së shumti gola në këtë shekull

Ndërkombëtare
De Bruyne hyn në histori të Ligës Premier, bëhet asistuesi i dhjetë më i mirë i të gjitha kohërave

De Bruyne hyn në histori të Ligës Premier, bëhet asistuesi i dhjetë më i mirë i të gjitha kohërave

Premier League
Përzgjidhen 20 mesfushorët të dekadës – Messi i pakonkurrencë

Përzgjidhen 20 mesfushorët të dekadës – Messi i pakonkurrencë

Ndërkombëtare
Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Premier League
Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Premier League
Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Premier League
Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

La Liga
Dhjetë lojtarët më të mirë që kanë luajtur nën urdhrat e Pep Guardiolas

Dhjetë lojtarët më të mirë që kanë luajtur nën urdhrat e Pep Guardiolas

Ndërkombëtare
Pas reagimeve nga Lazio, Silva: Kam marrë shumë oferta

Pas reagimeve nga Lazio, Silva: Kam marrë shumë oferta

La Liga
Igli Tare me akuza të rënda për David Silvan: Kam respekt si lojtar, por jo si njeri

Igli Tare me akuza të rënda për David Silvan: Kam respekt si lojtar, por jo si njeri

Serie A
Lazio e priste për testet mjekësore, David Silva nënshkroi për Sociedadin

Lazio e priste për testet mjekësore, David Silva nënshkroi për Sociedadin

Serie A
Letra e Silvas dedikuar Cityt dhe tifozëve: Erdhi koha të them lamtumirë

Letra e Silvas dedikuar Cityt dhe tifozëve: Erdhi koha të them lamtumirë

Premier League
Zyrtare: David Silva transferohet te Real Sociedadi

Zyrtare: David Silva transferohet te Real Sociedadi

La Liga
Traktorë, shërbyes, solarium, mësime gatimi – disa prej ofertave më të çuditshme në futboll

Traktorë, shërbyes, solarium, mësime gatimi – disa prej ofertave më të çuditshme në futboll

Ndërkombëtare
Lazio i jep ultimatum David Silvas

Lazio i jep ultimatum David Silvas

Serie A
David Silva e lë në pritje Lazion, Juventusi opsion i ri për spanjollin

David Silva e lë në pritje Lazion, Juventusi opsion i ri për spanjollin

Serie A
Silva po kalon te Lazio, as Vedat Muriqi nuk qëndron larg

Silva po kalon te Lazio, as Vedat Muriqi nuk qëndron larg

Serie A
Top 10 lojtarët që mund të transferohen si të lirë në këtë verë

Top 10 lojtarët që mund të transferohen si të lirë në këtë verë

Ndërkombëtare
Babai i David Silvas, Fernando: Ai e do Serien A, unë dua që ai të nënshkruajë me Lazion

Babai i David Silvas, Fernando: Ai e do Serien A, unë dua që ai të nënshkruajë me Lazion

Serie A