Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm.

Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar drejt Amerikës për disa të tilla edhe atje.

Me këtë rast, 23-vjeçarja po shijon disa ditë të ‘nxehta’, teksa vazhdon të sjellë imazhe dhe video të ndryshme. Së fundmi, zeshkania ka publikuar disa fotografi atraktive në bikini dhe duket në top formë.

View this post on Instagram

Endrra e cdo vjehrre😛

A post shared by Tayna (@tayna) on Sep 11, 2019 at 4:00pm PDT

“Ëndrra e çdo vjehrre”, ka shkruar krahas kësaj fotografie ajo, duke marrë kështu një sërë komentesh të ndryshme, nga të cilat përgëzohet për pamjen dhe fizikun joshës.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Artistja nga Prizreni njëkohësisht po punon për këngën e re, ku ditë më parë njoftoi fansat se do jetë një baladë si “Doruntina”.

Ndërkaq, kënga e fundit që ka lansuar Tayna mban titullin “Bye Bye” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe në platformën YouTube ka kaluar shifrën e pesëmbëdhjetë klikimeve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Hot girl summer just started for me

A post shared by Tayna (@tayna) on Sep 3, 2019 at 9:23am PDT