0Shares

Shqipëria ka kaluar në epërsi përballë Maqedonisë në minutën e 53-të.

Një kundërsulm i shpejtë i Shqipërisë, top vjen te Sadiku i cili harkon në zonë nga e majta dhe qëllon kokën e Odise Roshit për 1-0.

Kuqezinjtë po luajnë mjaftë mirë në pjesën e dytë.

Në vend të Azdren Llullakut është futur në lojë Ledian Memushaj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)