LAJMI I FUNDIT:

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Rrjeti më i madh i marketeve “Viva Fresh Store” për muajin e Ramazanit ka përgatitur kampanjën e fuqishme “Shkunden Çmimet”.

Pra, gjatë gjithë muajit, në tërë Kosovën, konsumatorët do të kenë mundësi të përfitojnë pafund nga zbritjet e mëdha në shumë artikuj ushqimorë, artikuj të higjienës personale dhe shtëpiake, enë të ndryshme për gatim dhe servim, mjete pastrimi dhe kopshti, si dhe modele te ndryshme te veshmbathjeve për femra, meshkuj dhe fëmijë!

Urime Muaji i Ramazanit!

Viva Fresh Store

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

Techtonic
Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Butrint Avdyli
Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Two Friends
Ja pse Kontura Profiles bën linjën më të sigurt të prodhimit – bashkëpunimi me një ndër prodhuesit më të njohur italian

Ja pse Kontura Profiles bën linjën më të sigurt të prodhimit – bashkëpunimi me një ndër prodhuesit më të njohur italian

Kontura Profiles
Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Ekonomi
Pse fluturimet drejt dhe nga Gjermania janë kaq të shtrenjta?

Pse fluturimet drejt dhe nga Gjermania janë kaq të shtrenjta?

Ekonomi
Kalo në kategori