LAJMI I FUNDIT:

“Shko vishu se na mbyte” – Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” – Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Mbrëmja e kaluar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania ishte më argëtuese siç ka ndodhur këto ditët e fundit.

Reklama

Pas një spektakli të së martës që u anulua duke i njoftuar banorët për vrasjen që ndodhi ditë më parë në Top Channel, ku roja i sigurisë mbeti i vdekur, mbrëmë ata patën mundësin të iu rikthehen sfidave.

Ata kanë zhvilluar konkursin “Miss & Mister Big Brother” kur banorët kanë sfiluar para anëtarëve të jurisë që u zgjodhën Luizi, Olta dhe Kristi.

Foto: Scrennshot/Big Brother VIP Albania

Pas sfilatave të banorëve, titulli “Miss Big Brother “ iu dhurua modeles Jori Delli teksa ai për “Mister Big Brother” aktorit Elvis Pupa.

Foto: Scrennshot/Big Brother VIP Albania

Por, ajo që mori gjithashtu vëmendje ishin reagimet që Luizi bëri gjatë gjithë kohës që Jori po bënte sfilatën e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë gri.

Luizi nuk i ka ndalur flirtet dhe fjalët e bukura në drejtim të saj duke e komplimentuar për paraqitjen dhe fizikun as pas përfundimit të konkursit.

“Pash kokën time vishe se na mbyte, a ke Zot, a ke raft, shko vishu se na mbyte”, i ka thënë këngëtari në një moment derisa po vallëzonte me modelen.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi partnerja e tij, Kiara Tito, e cila u eliminua rreth një javë më parë nga shtëpia e BBVA, i dërgoi Luizit një dron për t’i treguar që po e përkrah edhe pas daljes. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori