Këngëtarja Eliza Hoxha ka vite që është pjesë e skenës muzikore, edhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë.

Megjithatë ajo herë pas here është pranë fansave përmes postimeve të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku ka treguar se si është dukur para 20 viteve.

Në atë kohë Eliza ishte me flokë të shkurtra dhe nuk përdorte shumë grim, gjë që e bënte të dukej shumë e bukur dhe natyrale. /Telegrafi/

eliza