LAJMI I FUNDIT:

Shihet në San Siro mesazhi lamtumirës i Milanit për Ibrahimovic

Shihet në San Siro mesazhi lamtumirës i Milanit për Ibrahimovic

Milani po përgatitet të ndajë rrugët me Zlatan Ibrahimovic dhe mesazhi i klubit për sulmuesin suedez është parë tashmë në stadiumin San Siro.

Reklama

Kontrata e Ibrahimovic skadon këtë qershor dhe Ibra do të largohet nga kuqezinjtë pasi ka luajtur vetëm katër ndeshje këtë sezon.

Mesazhi i Milanit për sulmuesin e tyre është parë në San Siro dhe është zbuluar nga mediumi Calciomercato.com.

Ibrahimovic do t’i thotë lamtumirë Milani pa mundur të luajë, por ai nuk do ta mbyll karrierën
Lexo po ashtu Ibrahimovic do t’i thotë lamtumirë Milani pa mundur të luajë, por ai nuk do ta mbyll karrierën

“Lamtumirë Zlatan”, shkruhet në pankartën e mesazhit lamtumirës.

41-vjeçari nuk do të jetë i disponueshëm nesër (e diel) në ndeshjen e fundit të sezonit kundër Hellas Verona për shkak të një dëmtimi në kyçin e këmbës.

“Unë dhe Ibra kemi folur këto ditë, por ajo që u tha mbetet brenda nesh. Ai dhe klubi do të vendosin për të ardhmen”, ka thënë Stefano Pioli në një konferencë për shtyp sot (e shtunë) në lidhje me të ardhmen e sulmuesit legjendar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

La Liga
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Reece James ndëshkohet rëndë nga federata e Anglisë

Reece James ndëshkohet rëndë nga federata e Anglisë

Premier League

"Ma kujton Cristiano Ronaldon, së shpejti do të jetë në nivel me Mbappen" - trajneri portugez e ngrit në qiell sensacionin e Barcelonës

La Liga
Çfarë është duke ndodhur me Alcantaran?

Çfarë është duke ndodhur me Alcantaran?

Premier League
Kalo në kategori