LAJMI I FUNDIT:

“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Sot (e shtunë) besimtarët e fesë islame po festojnë Kurban Bajramin.

Reklama

Si në çdo festë tjetër të veçantë për shqiptarët, emrat e njohur nga showbizzi kanë bërë urimet e tyre për fansat dhe gjithë publikun.

Ata kanë shfrytëzuar rrjetet përkatëse sociale për të uruar të gjithë ata që po festojnë.

Duke ndarë imazhe dhe fjalët më të mira, në vazhdim ua sjellin disa prej figurave publike që ditën e sotme e kanë nisur me urimin e Kurban Bajramit.

View this post on Instagram

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Foto: Elita Rudi/Instagram
Foto: Arta Nitaj/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Foto: Korab Shaqiri/Instagram

Foto: Fjolla Morina/Instagram

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Kalo në kategori