0Shares

Stoke City arriti ta ndalojë Manchester Unitedin me një barazim 2-2.

Ylli kosovar, Xherdan Shaqiri ishte ndër më meritorët për këtë barazim, pasi asistoi tek goli i dytë i Stoke Cityt.

Pas ndeshjes Shaqiri ka shkruar në rrjetin social Instagram për ndeshjen e madhe.

Gjilanasi ka shkruar se skuadra e tij kishte një paraqitje të madhe dje ndërsa e ka quajtur pozitiv barazimin ndaj Unitedit.

“Paraqitje e madhe e ekipit dje dhe rezultat pozitiv ndaj Unitedit të fortë”.

“Atmosfera në stadium ishte e mahnitshme. Faleminderit për mbështetjen tuaj dhe përkushtimin”, shkroi Shaqiri. /Telegrafi/

Great team performance yesterday and positive result against a strong United! The atmosphere in the stadium were amazing yesterday! Thanks for your loyal and dedicatet support ! 😍🔥🔥👌🏻 💪🏾 #XS @stokecity

A post shared by XS (@shaqirixherdan) on Sep 10, 2017 at 3:39am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)