LAJMI I FUNDIT:

Shakira shkëlqen me të brendshme pas problemeve me taksa dhe ndarjes nga Pique

Shakira shkëlqen me të brendshme pas problemeve me taksa dhe ndarjes nga Pique
Shakira

Shakira shfaqet atraktive në rroba banje pas dy vitesh probleme.

Këngëtarja e “She Wolf”, 47 vjeçe, u nda në vitin 2022 nga futbollisti Gerard Pique dhe pranoi se vitin e kaluar ajo iu shmang taksave prej mbi 14 milionë eurosh.

Nëna e dy fëmijëve i tha revistës amerikane Rolling Stone: “Jam një ujk i plagosur”.


Shakira

“Dhe askush nuk duhet të më thotë se si të ‘lëpij’ plagët e mia”.

Të gjitha lajmet nga Shakira
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Shakira

Në fillim të këtij viti, ajo foli për ndarjen e saj nga Gerard Pique dhe pretendoi se ish-i i saj ‘e tërhoqi zvarrë’.

Shakira

Shakira u nda me ish-yllin e Barcelonës në vitin 2022 pas 11 vitesh së bashku.

Që atëherë, ajo e ka kthyer fokusin përsëri në muzikë, duke publikuar albumin e saj të parë të plotë në shtatë vjet të premten e kaluar.

Shakira

Duke promovuar rekordin, të titulluar “Las Mujeres Ya No Lloran”, që do të thotë “Femrat nuk qajnë më”, Shakira u shfaq në ‘The Tonight Show me Jimmy Fallon’.

Duke iu referuar lidhjes së saj të mëparshme, superylli botëror nuk u përmbajt.

Shakira

Ajo tha: “Kam vënë muzikë aty-këtu, por ishte vërtet e vështirë për mua të bëja një pjesë të punës”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Bebe Rexha lartëson Kosovën: 24 orët e mia të para këtu kanë qenë një ëndërr

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Kalo në kategori