LAJMI I FUNDIT:

Shakatë më të mira në rrjetet sociale pas përfundimit të Zgjedhjeve Lokale 2021, në qendër të vëmendjes Prishtina

Shakatë më të mira në rrjetet sociale pas përfundimit të Zgjedhjeve Lokale 2021, në qendër të vëmendjes Prishtina

Tashmë ka përfunduar raundi i dytë i Zgjedhjeve Lokale 2021 në Kosovë, ku për to kishte interesim mjaft të madh.

Reklama

Me të përfunduar gara, nuk munguan edhe postimet ngacmuese nga qytetarët në rrjete sociale, ku disa nga ato u shpërndanë shumë duke u bërë kështu virale në të gjithë vendin.

Normalisht, duke parë garën e ngushtë në Prishtinë, shakatë më të shumta ishin për kryeqytetin ku fitues doli kandidati i LDK-së, Përparim Rama.

Postimet kryesisht ishin rreth premtimeve, e po ashtu edhe rreth dukjes së Ramës që ngjason paksa me aktorin Gerard Butler.

Më poshtë keni disa nga ato, në rast se dëshironi që ky artikull të pasurohet edhe me postime tjera, na dërgoni në rrjetet tona sociale Facebook dhe Instagram. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Fitoi lotarinë me çmim prej 20 dollarëve, ajo e çon drejt xhekpotit prej 2 milionë dollarësh

Fitoi lotarinë me çmim prej 20 dollarëve, ajo e çon drejt xhekpotit prej 2 milionë dollarësh

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Kalo në kategori