LAJMI I FUNDIT:

Sfilata e Arbenita Ismajlit në pasarelat e modës

Sfilata e Arbenita Ismajlit në pasarelat e modës
Sfilata e Arbenita Ismajlit për ‘Oh Polly’ (Foto: Screenshot/Instagram/arbenitalsmajli/ohpolly)

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, ka qenë e mrekullueshme gjatë sfilatës për brendin e modës ‘Oh Polly’.

Reklama

Bukuroshja e ka publikuar një video në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet gjatë parakalimit të saj në pistën e modës.

Ajo ka të veshur një fustan të bardhë të shkurtë që vë në pah figurën trupore të Arbenitës, e cila në fund bën edhe një pozë joshëse.

View this post on Instagram

@ohpolly thank you for having me ! 💕

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Feb 16, 2020 at 2:11pm PST

“Faleminderit që isha pjesë e juaja Oh Polly’”, ka shkruar modelja në përshkrimin e videos. Ndërsa na faqen e kësaj marke në Instagram ka edhe fotografi të tjera të partneres së Feros.

‘Oh Polly’ është një brend ndërkombëtar i modës me ngritje të shpejt që shet rroba për femra, ndërsa ka zyra në Glasgou, Liverpul, Los Angeles, Dhaka e Guangzhou. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🕊𝗪𝐈𝐍 ‘EM BOTH 🕊⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣ Got the 𝘱𝘭𝘢𝘯𝘴 𝘣𝘶𝘵 𝘯𝘰𝘵 𝘵𝘩𝘦 𝘧𝘶𝘯𝘥𝘴? We’ve got 𝘠𝘖𝘜 👀💖 UP for GRABS 👉 𝐁𝐎𝐓𝐇 𝐋𝐎𝐎𝐊𝐒 👈 worn by our babes above 👯‍♂️⚡️⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 👇 For your chance to WIN 👑⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ – 𝘓𝘐𝘒𝘌 this post 🙌🏽⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ – 𝐓𝐀𝐆 your bestie in the comments 🎀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ​Comp open for 48hrs!💕 Winner 𝐌𝐔𝐒𝐓 be following @ohpolly + @shoesbyohpolly & will be randomly selected then contacted via DM on 17th February 2020. Winner will then be tagged in this post – Open Worldwide 🌍! 𝐆𝐎 GO 𝘎𝘖 ✨⁣

A post shared by OH POLLY (@ohpolly) on Feb 15, 2020 at 6:53am PST

View this post on Instagram

🕊𝗪𝐈𝐍 𝘕𝘌𝘞 𝘐𝘕 🕊⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ Got the 𝘱𝘭𝘢𝘯𝘴 𝘣𝘶𝘵 𝘯𝘰𝘵 𝘵𝘩𝘦 𝘧𝘶𝘯𝘥𝘴? We’ve got 𝘠𝘖𝘜 👀💖 UP for GRABS 👉 𝐀 𝐋𝐎𝐎𝐊 𝐎𝐅 𝐘𝐎𝐔𝐑 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄 👈 from ‘new in’ for you and your best babe 👯‍♂️⚡️⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 👇 For your chance to WIN 👑⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣ – 𝘓𝘐𝘒𝘌 this post 🙌🏽⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ – 𝐓𝐀𝐆 your bestie in the comments 🎀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ​Winner – @plankosindi

A post shared by OH POLLY (@ohpolly) on Feb 14, 2020 at 9:53am PST

Në trend Magazina

Më shumë
E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Magazina
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri "In The Fire"

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Magazina
Kalo në kategori