LAJMI I FUNDIT:

Sërish i ndodhë Edy Rejas: Lojtari i Çekisë e shtyn në tokë, krijohet tollovi

Sërish i ndodhë Edy Rejas: Lojtari i Çekisë e shtyn në tokë, krijohet tollovi

Edy Rejas është rrëzuar sërish nga lojtarët kundërshtarë, kësaj radhe në ndeshje me Republikën Çeke.

Reklama

Pasi u  pengua në ndeshje ndaj Uellsit, duke u rrëzuar më pas, e njëjta gjë ka ndodhur edhe sot.

Futbollisti i Republikës Çeke, Vladimir Coufal shtyn me qëllim teknikun italian të Shqipërisë, duke bërë kështu një gjest anti-sportiv.

Ky veprim i mbrojtësit të West Ham ka shkaktuar edhe tension mes kampeve të dy skuadrave.

Aktualisht çekët janë duke fituar me rezultat 2-1. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Premier League
Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori