LAJMI I FUNDIT:

Sërish alarme për bomba në 32 shkolla në Shkup dhe një në Prilep

Sërish alarme për bomba në 32 shkolla në Shkup dhe një në Prilep

Në 32 shkolla në Shkup dhe një në Prilep sot janë dërguar paralajmërime për bomba. Ato kanë arritur në adresat elektronike të shkollave.

Reklama

“Menjëherë pas marrjes së denoncimeve, nga punonjësit e policisë janë marrë masat për evakuimin e sigurt të objekteve dhe po vijojnë kontrollet antiterror dhe po merren masa për zbardhjen e rasteve”, bëjnë të ditur nga MPB.

Dje, përveç shkollave, raportime për bomba ka pasur edhe në institucione, hotele, objekte dhe qendra tregtare në Shkup.

Në trend Lajme

Më shumë
Policia tregon çka gjeti brenda manastirit të Banjskës dhe përreth tij

Policia tregon çka gjeti brenda manastirit të Banjskës dhe përreth tij

Siguri
Deputeti gjerman i reagon Vuçiqit: Nuk duhet të shohim atë nëse viktimat janë shqiptarë apo serbë, por pse duhet të vriten

Deputeti gjerman i reagon Vuçiqit: Nuk duhet të shohim atë nëse viktimat janë shqiptarë apo serbë, por pse duhet të vriten

Lajme
Policia: Aksioni në Banjskë vazhdon, arrestohet një tjetër sulmues me uniformë ushtarake

Policia: Aksioni në Banjskë vazhdon, arrestohet një tjetër sulmues me uniformë ushtarake

Lajme
Gjesti human i policëve të Kosovës, i ofrojnë ndihmë mjekësore serbit të plagosur në veri

Gjesti human i policëve të Kosovës, i ofrojnë ndihmë mjekësore serbit të plagosur në veri

Lajme
Gjithçka nga beteja e së dielës në veri, ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës  dhe tre sulmues serbë

Gjithçka nga beteja e së dielës në veri, ku mbeti i vrarë një polic i Kosovës dhe tre sulmues serbë

Lajme
Vuçiq pyetet se ku i kanë marrë uniformat, ata që sulmuan policinë e Kosovës në veri

Vuçiq pyetet se ku i kanë marrë uniformat, ata që sulmuan policinë e Kosovës në veri

Lajme
Kalo në kategori