LAJMI I FUNDIT:

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi
(Foto: Instagram/alessandraambrosio)

Ato me të drejtë mbajnë epitetin prej supermodeleje dhe e justifikojnë atë edhe jashtë pasarelave.

Reklama

Dy bukuroshet ndanë fotografi nga vera në profilet e tyre në Instagram dhe nuk mjafton të thuhet se ato duken të përsosura.

Izabel Goulart mund të mburret se është një nga femrat më të bukura në botë, që ishte fytyra e shumë fushatave të modës dhe se ka zbukuruar ballinat e revistave të popullarizuara, duke përfshirë Sports Illustrated.

(Foto: Instagram/izabelgoulart)

Bukuroshja 36 vjeçare e nisi modelimin në moshën 14 vjeçare dhe ishte Engjëlli i Victoria’s për vite me radhë. Ajo aktualisht po shijon pushimet, ndërsa ka marrë gjithë vëmendjen me pozuar me bikini në Mykonos.

(Foto: Instagram/izabelgoulart)

Kolegia e saj, Alessandra Ambrosio, shfaqet duke pirë një koktej në plazh me bikini jeshile, fluoreshente.

Edhe pse tani është me pushime, ish-engjëlli i Victoria’s Secret, tash 40 vjeçare, ka thënë se vazhdon të stërvitet rregullisht për të mbajtur trupin në formë.

(Foto: Instagram/alessandraambrosio)

“Unë ec shumë. Më pëlqen volejbolli në plazh. Ushtrimet mund të jenë argëtuese, dhe në të njëjtën kohë t’ju mbajnë në formë. Nuk më pëlqen të bëj kardio, duhet ta pranoj këtë”, ka theksuar Alessandra. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Magazina
Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori