LAJMI I FUNDIT:

“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

Një nga çiftet e krijuara në shtëpinë e Big Bother VIP janë DJ PM dhe blogerja, Sarah Berisha.

Reklama

Dyshja po vazhdojnë të shijojnë lidhjen romantike edhe kur janë bërë pothuajse një vit nga përfundimi i spektaklit.

PM dhe Sarah kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe disa momentet i ndajnë edhe me fansat në rrjete sociale.

Foto: Marjan Komani

Por, ka disa prej tyre që nga postimet e tyre mendojnë që DJ nga Kosova nuk e trajton mirë partneren e tij dhe për këtë ka reaguar vetë ai.

Pajtim Krasniqi (emri i vërtetë) ka realizuar një pyetësor në llogarinë e tij në Instagram duke iu kthyer përgjigjen disave prej kureshtarëve.

Foto: DJ PM/Instagram

“Sarah vajzë me gjitha të mirat dmth 10/10 edhe aspak nuk e trajton mirë, më dhimbset shumë”, ka shkruar njëri prej ndjekësve.

Nuk ka vonuar përgjigja e PM i cili u shpreh: “Edhe mua më dhimbset për ata mezi jam duke e mbajtur qe 1 vjet gati aq keq që po e trajtojë”.

Ndërkohë, një tjetër e ka pyetur se pse ai duket çdo herë nervoz sa herë që Sarah i bën video.

Foto: DJ PM/Instagram

“E vërtetë që dukem por se keni idenë sa videon ma bën kohë pas kohe, ndonjëherë mendoj që akoma e kam kamerën e BB duke më ndjekur krejt për shkak të Sarës dhe Kledit, edhe diçka Sarah e bën me qëllim sepse vdes duke qeshur kur unë acarohem”, ishte përgjigja e DJ-të.

Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM
Lexo po ashtu Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM

Ndryshe, përveç tyre një tjetër çifti i krijuar në shtëpinë e famshme janë edhe DJ Dagz dhe Einxhel Shkira, të cilët së shpejti do të bëhen prindër. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Kalo në kategori