LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha shkëlqen në imazhet e reja, merr vëmendjen me veshjen me dekolte të hapur

Sarah Berisha shkëlqen në imazhet e reja, merr vëmendjen me veshjen me dekolte të hapur

Blogerja e njohur nga Shqipëria, Sarah Berisha fitoi simpatinë e publikuar me pjesëmarrjen në Big Brother VIP.

Reklama

Gjatë qëndrimit disa javorë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Sarah reflektoi si një vajzë e sinqertë dhe pozitive.

Përveç tjera brenda shtëpisë Sarah gjeti edhe dashurinë duke krijuar një lidhje me DJ PM gjatë kohës kur të dy ishin pjesë e BB VIP.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Dyshja edhe pas daljes po e shijojnë romancën ndërsa jo rrallë herë shihen edhe në dalje publike së bashku.

Por, ndër tjera blogeres po i ec mbarë edhe në karrierë, ajo prej kohë është bërë edhe moderatorë e emisionit “Kosherja Show”.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

E njohur edhe për stilin e saj me shumë shije të veshjes, Sarah nuk i lë anash as postimet në Instagram dhe disa fotografi të reja solli edhe së fundmi.

E veshur me një bluzë të gjelbër me dekolte të hapur dhe mëngë të gjata, Sarah përshtati atë me pantallona të kaltër të errët, makijazh të theksuar dhe vathë që i kombinoheshin me dukjen.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Teksa dukej atraktive dhe plotë shkëlqim, Sarah pranoi gjithashtu mijëra pëlqim edhe komentet të shumta nga ana e fansave.

Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha

Ndryshe, Sarah kohë më parë ka mohuar se ajo dhe DJ PM kanë dërguar lidhje e tyre në një tjetër nivel duke thënë se është shumë herët për një gjë të tillë. /Telegrafi/

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Kalo në kategori