LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha ka folur për angazhimet dhe jetën e saj private pas përfundimit të Big Brother VIP.

Reklama

E ftuar në emisionin “Goca & Gra”, Sarah është pyetur edhe për marrëdhënien që ka me moderatoren, Einxhel Shkira me të cilën u tha se nuk flasin më pas BB VIP.

Sarah ka pranuar që nuk gëzon një shoqëri të afërt me Einxhel, por që raporti i tyre është korrekt.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

“Më pengon kjo pjesa që bëhet krahasimi, PM dhe Dagz janë shok dhe koleg pune, më bezdis fakti që çfarë duhet të bëj një çift duhet të bëj edhe tjetër, jam e sigurt që edhe Einxhel bezdiset nga këto gjëra, nuk jemi zënë asnjëherë as nuk kam përse është marrëdhënie shumë normale, nuk jemi siç kemi qenë brenda shtëpisë, janë prishur shoqëri edhe më të mëdha se ne”, është shprehur Sarah.

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë se që nga pjesëmarrja në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP, Sarah ka krijuar një romancë me DJ PM dhe dyshja po vazhdojnë të shijojnë historinë e dashurisë.

Madje çifti janë bashkë në pjesë më të madhe të kohës duke mos i kursyer as postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Në anën tjetër, çifti tjetër i krijuar në BB VIP, Eixhel dhe DJ Dagz janë në pritje për të bërë prindër për herë të parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Magazina
Kalo në kategori