LAJMI I FUNDIT:

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Festa e 28 Nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme nga shqiptarët anë e mbanë botës.

Dita e Flamurit ka sjellur festë e atmosferë edhe tek banorët e shtëpisë së famshme Big Brother VIP Kosova 2.

Të gjithë banorët janë aktivizuar për të bërë përgatitje për programin festiv që kanë organizuar për nder të festës së Pavarësisë së Shqipërisë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ata kanë kënduar e vallëzuar gjatë gjithë kohës këngë dhe hite të pavdekshme të artistëve shqiptarë.

Dy vajzat Santiana dhe Iliriana në një moment kanë këndur edhe hitin e madh të këngëtares Gili “Ti më ke vra”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ato u panë plot emocion teksa interpretonin hitin e artistes së mirënjohur shqiptare, e ndërsa iu bashkuan edhe Gani Gërmia dhe Besi.

Blero dhe Edona James urojnë shqiptarët për 28 Nëntor
Lexo po ashtu Blero dhe Edona James urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

Ndryshe, kujtojmë që Santiana së fundmi ishte mjaft e komentuar edhe për shkak të sharjes që bëri ndaj opinonistit Bledi Mane gjatë spektralit të së hënës.

Për shkak të fjalorit të pahijshëm të saj nga çmimi i madh u zbritën pesë mijë euro. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori