Samanta Karavella do të sjellë këngën e re në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Elinel.

Kënga mban titullin “Vonë” dhe do të vijë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në profilin e këngëtares në Instagram, është ka publikuar një paraqitje të shkurtër nga videoja e re muzikore.

Bigdeal Record qëndron prapa kësaj kënge, ndërsa videoklipi është xhiruar nga Pro Video Albania.

Lajmet për Samantën Lajmet për Samantën

“E jotja” është një prej këngëve më të fundit mjaft të pëlqyera të Samantës që u realizua me videoklip.

Kënga solo u publikua në muajin gusht, ndërsa videoja muzikore e kësaj kënge numër afro pesë milionë shikime në YouTube.

Nga ana tjetër, Elinel kishte sjellë bashkëpunimin “Gangsta” me DJ Dagz dhe DJ PM që e solli më ndryshe reperin. /Telegrafi/