Samanta Karavella po vazhdon me punën e mirë këtë verë.

Bukuroshja atraktive ka postuar një foto në Instastory ku është shprehur e kënaqur me suksesin e fundit.

Ajo me këngën e re “Zemrën Maje” ka arritur të sigurojë shumë përkrahje nga adhuruesit e saj.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Kështu, ajo vazhdon të kryesojë në top listën e Top Awards, një top listë që bazohet nga votat e fansave.

Në vendin e dytë gjendet Yll Limani me Dj Dagz dhe Dj PM me këngën “Besom”.

Kurse, në vendin e tretë është Butrinti me manifestin e tij veror, “Bella”. /Telegrafi/